Безнең Чирмешән
  • Рус Тат
  • Чирмешән районы муниципаль органнарының сайлау нәтиҗәләре билгеле

    Татарстан Республикасы Чирмешән муниципаль районы муниципаль берәмлекләрнең вәкиллекле органнары өченче чакырылыш Советларына депутатлар сайлау буенча 2015 елның 13 сентябрендә тавыш бирүнең гомуми нәтиҗәләре турында Чирмешән муниципаль районы территориаль сайлау комиссиясе карары 14 сентябрь 2015 ел № 108 Татарстан Республикасы Сайлау кодексының 108,114 һәм 119 маддәләре, Татарстан Республикасы Чирмешән муниципаль районы...

    Татарстан Республикасы Чирмешән муниципаль районы муниципаль берәмлекләрнең вәкиллекле органнары өченче чакырылыш Советларына депутатлар сайлау буенча 2015 елның 13 сентябрендә тавыш бирүнең гомуми нәтиҗәләре турында Чирмешән муниципаль районы территориаль сайлау комиссиясе карары

    14 сентябрь 2015 ел № 108
    Татарстан Республикасы Сайлау кодексының 108,114 һәм 119 маддәләре, Татарстан Республикасы Чирмешән муниципаль районы муниципаль берәмлекләре өченче чакырылыш Советларына депутатлар сайлау нәтиҗәләре турында беркетмәләр мәгълүматлары нигезендә, Татарстан Республикасы Чирмешән районы территориаль сайлау комиссиясе карар бирде:
    1.Татарстан Республикасы Чирмешән муниципаль районы муниципаль берәмлекләрнең вәкиллекле органнары өченче чакырылыш Советларына депутатлар сайлауны үткән һәм хакыйкый дөрес булган дип танырга.
    2.Татарстан Республикасы Чирмешән муниципаль районы авыл җирлекләренең өченче чакырылыш Советларына түбәндәге депутатлар сайланган дип белдерергә:
    1нче Бәркәтә бер мандатлы сайлау округы буенча Гайнанова Гөлфәния Хәниф кызы;
    2нче Бәркәтә бер мандатлы сайлау округы буенча Гыйнванов Габдрәшит Габдрахман улы;
    3нче Бәркәтә бер мандатлы сайлау округы буенча Җамалиев Марат Наил улы;
    4нче Бәркәтә бер мандатлы сайлау округы буенча Миргалимов Илдар Гайсә улы;
    5нче Бәркәтә бер мандатлы сайлау округы буенча Сөләйманова Әлфия Кыя­метдин кызы;
    6нчы Бәркәтә бер мандатлы сайлау округы буенча Әхмәтҗанов Әкрәм Кәрам улы;
    7нче Бәркәтә бер мандатлы сайлау округы буенча Кәримов Алик Галимҗан улы;
    1нче Югары Кәминкә бер мандатлы сайлау округы буенча Сафиуллина Җитез Габдрахман кызы;
    2нче Югары Кәминкә бер мандатлы сайлау округы буенча Нурмиева Фәридә Шәрипҗан кызы;
    3нче Югары Кәминкә бер мандатлы сайлау округы буенча Минһаҗев Мингали Нургали улы;
    4нче Югары Кәминкә бер мандатлы сайлау округы буенча Хөснуллина Лилия Хәсәнҗан кызы;
    5нче Югары Кәминкә бер мандатлы сайлау округы буенча Мәслахов Рәҗәп Рәшит улы;
    6нчы Югары Кәминкә бер мандатлы сайлау округы буенча Шәмсетдинов Габбас Гафур улы;
    7нче Югары Кәминкә бер мандатлы сайлау округы буенча Гыйләҗев Кирам Минвәли улы;
    1нче Ивашкино бер мандатлы сайлау округы буенча Серендеев Николай Ильич;
    2нче Ивашкино бер мандатлы сайлау округы буенча Емельянова Ольга Юрьевна;
    3нче Ивашкино бер мандатлы сайлау округы буенча Григорьев Алексей Василь­евич;
    4нче Ивашкино бер мандатлы сайлау округы буенча Апалаев Юрий Анатольевич;
    5нче Ивашкино бер мандатлы сайлау округы буенча Кудряшова Елена Валерь­евна;
    6нчы Ивашкино бер мандатлы сайлау округы буенча Краснов Алексей Петрович;
    7нче Ивашкино бер мандатлы сайлау округы буенча Ефимов Никонор Николаевич;
    8нче Ивашкино бер мандатлы сайлау округы буенча Мөхәммәтшин Җәлил Габдрахман улы;
    9нчы Ивашкино бер мандатлы сайлау округы буенча Мензелина Надежда Ильинична;
    10нчы Ивашкино бер мандатлы сайлау округы буенча Макарова Татьяна Анатольевна;
    1нче Кармыш бер мандатлы сайлау округы буенча Миншин Марат Минсәгыйр улы;
    2нче Кармыш бер мандатлы сайлау округы буенча Нуруллин Илдар Мәкъсум улы;
    3нче Кармыш бер мандатлы сайлау округы буенча Сафиуллина Альбина Чулпан кызы;
    4нче Кармыш бер мандатлы сайлау округы буенча Мөбирдин Ильяс Хәсән улы;
    5нче Кармыш бер мандатлы сайлау округы буенча Фәтхетдинов Илгизәр Исрафил улы;
    6нчы Кармыш бер мандатлы сайлау округы буенча Якупова Гөлнур Фатыйх кызы;
    7нче Кармыш бер мандатлы сайлау округы буенча Хәйрисламов Альфрит Хәнәфи улы;
    1нче Күтәмә бер мандатлы сайлау округы буенча Матягин Виктор Андреевич;
    2нче Күтәмә бер мандатлы сайлау округы буенча Логинкина Нина Александровна;
    3нче Күтәмә бер мандатлы сайлау округы буенча Миронов Александр Витальевич;
    4нче Күтәмә бер мандатлы сайлау округы буенча Глухов Александр Валерьевич;
    5нче Күтәмә бер мандатлы сайлау округы буенча Зорина Валентина Фридриховна;
    6нчы Күтәмә бер мандатлы сайлау округы буенча Аброськина Антонина Николаевна;
    7нче Күтәмә бер мандатлы сайлау округы буенча Миронова Марина Николаевна;
    1нче Лашман бер мандатлы сайлау округы буенча Әбүнәгыймов Исхак Гариф улы;
    2нче Лашман бер мандатлы сайлау округы буенча Сафиуллин Айрат Миндар улы;
    3нче Лашман бер мандатлы сайлау округы буенча Галимов Флюр Фазыл улы;
    4нче Лашман бер мандатлы сайлау округы буенча Мортазин Әбүзәр Рәхимҗан улы;
    5нче Лашман бер мандатлы сайлау округы буенча Ихсанов Азат Әюп улы;
    6нчы Лашман бер мандатлы сайлау округы буенча Фәттахов Рәвхать Габбас улы;
    7нче Лашман бер мандатлы сайлау округы буенча Шәйхетдинов Рауфан Шәрип улы;
    8нче Лашман бер мандатлы сайлау округы буенча Вәлиев Тәлгать Хаҗи улы;
    9нчы Лашман бер мандатлы сайлау округы буенча Нуртдинова Исламия Мәсхүт кызы;
    10нчы Лашман бер мандатлы сайлау округы буенча Җиһаншин Илдус Хафиз улы;
    1нче Мордва Афонькәсе бер мандатлы сайлау округы буенча Семкичева Наталья Ивановна;
    2нче Мордва Афонькәсе бер мандатлы сайлау округы буенча Макарова Зинаида Анатольевна;
    3нче Мордва Афонькәсе бер мандатлы сайлау округы буенча Митяев Александр Иванович;
    4нче Мордва Афонькәсе бер мандатлы сайлау округы буенча Ларионова Зоя Ивановна;
    5нче Мордва Афонькәсе бер мандатлы сайлау округы буенча Журавлева Надежда Юрьевна;
    6нчы Мордва Афонькәсе бер мандатлы сайлау округы буенча Майоров Александр Петрович;
    7нче Мордва Афонькәсе бер мандатлы сайлау округы буенча Петрякова Наталья Юрьевна;
    1нче Түбән Кәминкә бер мандатлы сайлау округы буенча Гарифуллина Гөлия Флер кызы;
    2нче Түбән Кәминкә бер мандатлы сайлау округы буенча Гафиев Ильяс Фәсыйх улы;
    3нче Түбән Кәминкә бер мандатлы сайлау округы буенча Мостафин Рәуф Вәгыйз улы;
    4нче Түбән Кәминкә бер мандатлы сайлау округы буенча Гыйрфанов Рамил Равил улы;
    5нче Түбән Кәминкә бер мандатлы сайлау округы буенча Низамов Габбас Касыйм улы;
    6нчы Түбән Кәминкә бер мандатлы сайлау округы буенча Ситдыйков Альберт Габделәхәт улы;
    7нче Түбән Кәминкә бер мандатлы сайлау округы буенча Борһанова Дамира Наил кызы;
    8нче Түбән Кәминкә бер мандатлы сайлау округы буенча Хәйдарова Гөлгенә Вәлимхамәт кызы;
    9нчы Түбән Кәминкә бер мандатлы сайлау округы буенча Баһманова Әнисә Исмәгыйль кызы;
    10нчы Түбән Кәминкә бер мандатлы сайлау округы буенча Илалов Радик Фазыл улы;
    1нче Түбән Кармалка бер мандатлы сайлау округы буенча Сибгатуллин Ринат Мәхмүт улы;
    2нче Түбән Кармалка бер мандатлы сайлау округы буенча Денисова Елена Николаевна;
    3нче Түбән Кармалка бер мандатлы сайлау округы буенча Мәгъсүмов Дамир Минталип улы;
    4нче Түбән Кармалка бер мандатлы сайлау округы буенча Богомолов Владимир Николаевич;
    5нче Түбән Кармалка бер мандатлы сайлау округы буенча Нуртдинов Фәрит Кәрим улы;
    6нчы Түбән Кармалка бер мандатлы сайлау округы буенча Батдалов Атлас Габдерәуф улы;
    7нче Түбән Кармалка бер мандатлы сайлау округы буенча Мөхәммәтҗанов Фаил Мәкъсумҗан улы;
    1нче Яңа Элмәле бер мандатлы сайлау округы буенча Скворцова Валентина Алексеевна;
    2нче Яңа Элмәле бер мандатлы сайлау округы буенча Мельников Вячеслав Порфирьевич;
    3нче Яңа Элмәле бер мандатлы сайлау округы буенча Уламасов Юрий Алексеевич;
    4нче Яңа Элмәле бер мандатлы сайлау округы буенча Хаматов Хәмзә Ильяс улы;
    5нче Яңа Элмәле бер мандатлы сайлау округы буенча Ильдирякова Александра Григорьевна;
    6нчы Яңа Элмәле бер мандатлы сайлау округы буенча Маковкина Валентина Михайловна;
    7нче Яңа Элмәле бер мандатлы сайлау округы буенча Тузов Михаил Юрьевич;
    8нче Яңа Элмәле бер мандатлы сайлау округы буенча Захаров Иван Тимофеевич;
    9нчы Яңа Элмәле бер мандатлы сайлау округы буенча Колесникова Марина Ивановна;
    10нчы Яңа Элмәле бер мандатлы сайлау округы буенча Макаров Павел Анатольевич;
    1нче Яңа Кади бер мандатлы сайлау округы буенча Әминов Мингәрәй Минәхтәм улы;
    2нче Яңа Кади бер мандатлы сайлау округы буенча Сәйфетдинов Якуб Салих улы;
    3нче Яңа Кади бер мандатлы сайлау округы буенча Миннивәлиев Фаяз Мингаяз улы;
    4нче Яңа Кади бер мандатлы сайлау округы буенча Җамалиев Рөстәм Гаяз улы;
    5нче Яңа Кади бер мандатлы сайлау округы буенча Миневәлиев Илдар Гап­драхман улы;
    6нчы Яңа Кади бер мандатлы сайлау округы буенча Юнысова Рәзилә Галим кызы;
    7нче Яңа Кади бер мандатлы сайлау округы буенча Батыршина Миләүшә Тәүфыйк кызы;
    1нче Иске Кади бер мандатлы сайлау округы буенча Камалов Рәдис Әсхәт улы;
    2нче Иске Кади бер мандатлы сайлау округы буенча Зәйнуллин Реваль Алтай улы;
    3нче Иске Кади бер мандатлы сайлау округы буенча Мортазин Марсель Гос­ман улы;
    4нче Иске Кади бер мандатлы сайлау округы буенча Минһаҗева Мәйсәрә Мидхәт кызы;
    5нче Иске Кади бер мандатлы сайлау округы буенча Кәлимуллина Әлфия Вәлиҗан кызы;
    6нчы Иске Кади бер мандатлы сайлау округы буенча Камалов Салават Хәлил улы;
    7нче Иске Кади бер мандатлы сайлау округы буенча Илалиева Минзилә Ләбиб кызы;
    1нче Иске Котыш бер мандатлы сайлау округы буенча Иночкина Татьяна Алексеевна;
    2нче Иске Котыш бер мандатлы сайлау округы буенча Хайсанов Вениамин Федорович;
    3нче Иске Котыш бер мандатлы сайлау округы буенча Колоколова Татьяна Александровна;
    4нче Иске Котыш бер мандатлы сайлау округы буенча Габдрахманов Рафаэль Хәмзә улы;
    5нче Иске Котыш бер мандатлы сайлау округы буенча Занькина Татьяна Михайловна;
    6нчы Иске Котыш бер мандатлы сайлау округы буенча Борисов Олег Иванович;
    7нче Иске Котыш бер мандатлы сайлау округы буенча Митякин Александр Константинович;
    1нче Иске Үтәмеш бер мандатлы сайлау округы буенча Корнилова Галина Николаевна;
    2нче Иске Үтәмеш бер мандатлы сайлау округы буенча Носкова Фиалка Заур кызы;
    3нче Иске Үтәмеш бер мандатлы сайлау округы буенча Мингулов Рәфис Садыйр улы;
    4нче Иске Үтәмеш бер мандатлы сайлау округы буенча Нуртдинов Ирек Наил улы;
    5нче Иске Үтәмеш бер мандатлы сайлау округы буенча Әхтәмова Светлана Тәлгать кызы;
    6нчы Иске Үтәмеш бер мандатлы сайлау округы буенча Назыйров Айрат Фәткулла улы;
    7нче Иске Үтәмеш бер мандатлы сайлау округы буенча Назыйров Радик Равил улы;
    1нче Туймәт бер мандатлы сайлау округы буенча Шәрифуллина Рәзилә Вәлиәхмәт кызы;
    2нче Туймәт бер мандатлы сайлау округы буенча Мортазин Габбас Хәниф улы;
    3нче Туймәт бер мандатлы сайлау округы буенча Кәримов Рәмил Әхәт улы;
    4нче Туймәт бер мандатлы сайлау округы буенча Сәхапова Халидә Хәбир кызы;
    5нче Туймәт бер мандатлы сайлау округы буенча Галимов Илдар Шакир улы;
    6нчы Туймәт бер мандатлы сайлау округы буенча Хәлиуллина Рәзидә Шамил кызы;
    7нче Туймәт бер мандатлы сайлау округы буенча Кәримов Айдар Бәхтияр улы;
    1нче Ульяновка бер мандатлы сайлау округы буенча Шәмсетдинов Самат Зәки улы;
    2нче Ульяновка бер мандатлы сайлау округы буенча Федулова Ирина Вячеславовна;
    3нче Ульяновка бер мандатлы сайлау округы буенча Кандаков Михаил Юрьевич;
    4нче Ульяновка бер мандатлы сайлау округы буенча Прокофьев Владимир Захарович;
    5нче Ульяновка бер мандатлы сайлау округы буенча Дютин Владимир Николаевич;
    6нчы Ульяновка бер мандатлы сайлау округы буенча Прокофьев Петр Захарович;
    7нче Ульяновка бер мандатлы сайлау округы буенча Якимова Юлия Георгиевна;
    1нче Чирмешән бер мандатлы сайлау округы буенча Федоровский Анатолий Константинович;
    2нче Чирмешән бер мандатлы сайлау округы буенча Петров Анатолий Владимирович;
    3нче Чирмешән бер мандатлы сайлау округы буенча Вәлиуллин Рөстәм Рәис улы;
    4нче Чирмешән бер мандатлы сайлау округы буенча Гыймранова Гөлфия Әхәт кызы;
    5нче Чирмешән бер мандатлы сайлау округы буенча Шакиров Минсәгыйт Закир улы;
    6нчы Чирмешән бер мандатлы сайлау округы буенча Мортазин Фәрхать Әсгат улы;
    7нче Чирмешән бер мандатлы сайлау округы буенча Назыйров Камил Әхмәт улы;
    8нче Чирмешән бер мандатлы сайлау округы буенча Шамилов Альберт Фәрхетдин улы;
    9нчы Чирмешән бер мандатлы сайлау округы буенча Кандрова Марина Витальевна;
    10нчы Чирмешән бер мандатлы сайлау округы буенча Дәүләтшин Фердинат Мидхәт улы;
    1нче Шешминка бер мандатлы сайлау округы буенча Гладкова Светлана Николаевна;
    2нче Шешминка бер мандатлы сайлау округы буенча Коченкова Ольга Михайловна;
    3нче Шешминка бер мандатлы сайлау округы буенча Мынова Марина Аркадьевна;
    4нче Шешминка бер мандатлы сайлау округы буенча Князькин Юрий Петрович;
    5нче Шешминка бер мандатлы сайлау округы буенча Әхмәтҗанов Васыйл Сираҗетдин улы;
    6нчы Шешминка бер мандатлы сайлау округы буенча Зубов Юрий Анатольевич;
    7нче Шешминка бер мандатлы сайлау округы буенча Мотыйгуллин Ривгать Минталип улы;
    3.Әлеге карарны "Безнең Чирмешән" ("Наш Черемшан") район газетасында бас­тырырга.
    Территориаль сайлау
    комиссиясе рәисе Р.И.Әхмәдуллин.
    Территориаль сайлау
    комиссиясе секретаре Н.Н.Севастьянова.

    Реклама

    Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


    Нравится
    Поделиться:
    Реклама
    Комментарии (0)
    Осталось символов: