Безнең Чирмешән
  • Рус Тат
  • Чирмешәндә "Татарстан чаңгы юлы - 2016" ярышларының җиңүчеләре

    Гаилә эстафетасы: 1 урын - Колесниковлар гаиләсе (Иске Элмәле авылы); 2 урын - Журавлевлар (Чирмешән); 3 урын - Дютиннар гаиләсе (Ульяновка). 9-11 яшьлек малайлар: 1 урын - Игорь Захаров (Иске Элмәле); 2 урын - Дмитрий Калмыков (Иске Элмәле); 3 урын - Василий Евдокимов (Ульяновка). 9-11 яшьлек кызлар: 1 урын -...

    Гаилә эстафетасы:

    1 урын - Колесниковлар гаиләсе (Иске Элмәле авылы);
    2 урын - Журавлевлар (Чирмешән);
    3 урын - Дютиннар гаиләсе (Ульяновка).
    9-11 яшьлек малайлар:
    1 урын - Игорь Захаров (Иске Элмәле);
    2 урын - Дмитрий Калмыков (Иске Элмәле);
    3 урын - Василий Евдокимов (Ульяновка).
    9-11 яшьлек кызлар:
    1 урын - Алинә Хәйруллина (Әмир);
    2 урын - Анна Осипова (Ульяновка);
    3 урын - Анна Иванова (Ульяновка).
    12-14 яшьлек яшүсмерләр:
    1 урын - Евгений Рыбкин (Ульяновка);
    2 урын - Валерий Иванов (Ивашкино);
    3 урын - Александр Зубов (Шешминка).
    12-14 яшьлек кызлар:
    1 урын - Диана Микушова (Иске Элмәле);
    2 урын - Варвара Тимирясова (Ульяновка);
    3 урын - Ксения Колесникова (Иске Элмәле).
    15-17 яшьлек яшүсмерләр:
    1 урын - Максим Никитин (Ульяновка);
    2 урын - Михаил Федотов (Шешмика);
    3 урын - Евгений Шухин (Иске Котыш).
    15-17 яшьлек кызлар:
    1 урын - Светлана Григорьева (Ульяновка);
    2 урын - Вероника.Сафронова (Ульяновка);
    3 урын - Дарья Захарова (Иске Элмәле).
    18-29 яшьлек ир-егетләр:
    1 урын - Максим Тимирясов (Ульяновка);
    2 урын - Илгиз Фәттахов (Иске Котыш);
    3 урын Андрей Рыбкин (Ульяновка).
    18-29 яшьлек хатын-кызлар:
    1 урын - Кристина Ярхунина (Ульяновка);
    2 урын - Алевтина Утриванова (Ивашкино);
    3 урын - Дарья Малешина (Чирмешән).
    30-39 яшьлек ир-атлар:
    1 урын - Дмитрий Зубов (Шешминка);.
    2 урын - Илназ Мөхетдинов (Иске Кади);
    3 урын - Анатолий Ефимов (Чирмешән).
    30-39 яшьлек хатын-кызлар:
    1 урын - Екатерина Михляева (Чирмешән);
    2 урын - Гөлия Йосыпова (Чирмешән);
    3 урын - Мария Журавлева (Чирмешән).
    40-49 яшьлек ир-атлар:
    1 урын - Юрий Сергеев (Чирмешән);
    2 урын - Фаяз Кармышев (Ульяновка);
    3 урын - Евгений Рабин (Иске Котыш).
    40-49 яшьлек хатын-кызлар:
    1 урын - Марина Колесникова (Иске Элмәле);
    2 урын - Татьяна Шерматова (Иске Элмәле);
    3 урын - Людмила Судакова (Сәләй).
    50-59 яшьлек ир-атлар:
    1 урын - Валентин Прокопьев (Ульяновка);
    2 урын - Хәким Мәссаров (Чирмешән);
    3 урын - Петр Рыбкин (Ульяновка).
    50-59 яшьлек хатын-кызлар:
    1 урын - Наталья Бодрягина (Чирмешән);
    2 урын - Надежда Филимонов (Ульяновка);
    3 урын - Мария Иванова (Ульяновка).
    60 яшь һәм өлкәнрәк ир-атлар:
    1 урын - Геннадий Епифанов (Шентала);
    2 урын - Юрий Фадеев (Шентала);
    3 урын - Николай Сульдин (Шентала).
    60 яшь һәм өлкәнрәк хатын-кызлар:
    1 урын - Валентина Фадеева (Шентала);
    2 урын - Валентина Епифанова (Шентала).
    Ир-атлар арасында VIP йөгереш:
    1 урын - Риф Фәттахов (Утыз Имән);
    2 урын - Әхтәм Мусин (Түбән Кәминкә);
    3 урын - Марат Әһлиуллин (Чирмешән).
    Хатын-кызлар арасында VIP-йөгереш:
    1 урын - Вера Ломоносова (Ульяновка);
    2 урын - Гөлфәния Гайнанова (Бәркәтә);
    3 урын - Җәмилә Шәйхетдинова (Лашман),
    3 урын - Сания Гыйльманова (Лашман).

    Реклама

    Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


    Нравится
    Поделиться:
    Реклама
    Комментарии (0)
    Осталось символов: