Безнең Чирмешән

Чирмешән районы

Рус Тат
Спорт

Чирмешәндә "Татарстан чаңгы юлы - 2016" ярышларының җиңүчеләре

Гаилә эстафетасы: 1 урын - Колесниковлар гаиләсе (Иске Элмәле авылы); 2 урын - Журавлевлар (Чирмешән); 3 урын - Дютиннар гаиләсе (Ульяновка). 9-11 яшьлек малайлар: 1 урын - Игорь Захаров (Иске Элмәле); 2 урын - Дмитрий Калмыков (Иске Элмәле); 3 урын - Василий Евдокимов (Ульяновка). 9-11 яшьлек кызлар: 1 урын -...

Гаилә эстафетасы:

1 урын - Колесниковлар гаиләсе (Иске Элмәле авылы);
2 урын - Журавлевлар (Чирмешән);
3 урын - Дютиннар гаиләсе (Ульяновка).
9-11 яшьлек малайлар:
1 урын - Игорь Захаров (Иске Элмәле);
2 урын - Дмитрий Калмыков (Иске Элмәле);
3 урын - Василий Евдокимов (Ульяновка).
9-11 яшьлек кызлар:
1 урын - Алинә Хәйруллина (Әмир);
2 урын - Анна Осипова (Ульяновка);
3 урын - Анна Иванова (Ульяновка).
12-14 яшьлек яшүсмерләр:
1 урын - Евгений Рыбкин (Ульяновка);
2 урын - Валерий Иванов (Ивашкино);
3 урын - Александр Зубов (Шешминка).
12-14 яшьлек кызлар:
1 урын - Диана Микушова (Иске Элмәле);
2 урын - Варвара Тимирясова (Ульяновка);
3 урын - Ксения Колесникова (Иске Элмәле).
15-17 яшьлек яшүсмерләр:
1 урын - Максим Никитин (Ульяновка);
2 урын - Михаил Федотов (Шешмика);
3 урын - Евгений Шухин (Иске Котыш).
15-17 яшьлек кызлар:
1 урын - Светлана Григорьева (Ульяновка);
2 урын - Вероника.Сафронова (Ульяновка);
3 урын - Дарья Захарова (Иске Элмәле).
18-29 яшьлек ир-егетләр:
1 урын - Максим Тимирясов (Ульяновка);
2 урын - Илгиз Фәттахов (Иске Котыш);
3 урын Андрей Рыбкин (Ульяновка).
18-29 яшьлек хатын-кызлар:
1 урын - Кристина Ярхунина (Ульяновка);
2 урын - Алевтина Утриванова (Ивашкино);
3 урын - Дарья Малешина (Чирмешән).
30-39 яшьлек ир-атлар:
1 урын - Дмитрий Зубов (Шешминка);.
2 урын - Илназ Мөхетдинов (Иске Кади);
3 урын - Анатолий Ефимов (Чирмешән).
30-39 яшьлек хатын-кызлар:
1 урын - Екатерина Михляева (Чирмешән);
2 урын - Гөлия Йосыпова (Чирмешән);
3 урын - Мария Журавлева (Чирмешән).
40-49 яшьлек ир-атлар:
1 урын - Юрий Сергеев (Чирмешән);
2 урын - Фаяз Кармышев (Ульяновка);
3 урын - Евгений Рабин (Иске Котыш).
40-49 яшьлек хатын-кызлар:
1 урын - Марина Колесникова (Иске Элмәле);
2 урын - Татьяна Шерматова (Иске Элмәле);
3 урын - Людмила Судакова (Сәләй).
50-59 яшьлек ир-атлар:
1 урын - Валентин Прокопьев (Ульяновка);
2 урын - Хәким Мәссаров (Чирмешән);
3 урын - Петр Рыбкин (Ульяновка).
50-59 яшьлек хатын-кызлар:
1 урын - Наталья Бодрягина (Чирмешән);
2 урын - Надежда Филимонов (Ульяновка);
3 урын - Мария Иванова (Ульяновка).
60 яшь һәм өлкәнрәк ир-атлар:
1 урын - Геннадий Епифанов (Шентала);
2 урын - Юрий Фадеев (Шентала);
3 урын - Николай Сульдин (Шентала).
60 яшь һәм өлкәнрәк хатын-кызлар:
1 урын - Валентина Фадеева (Шентала);
2 урын - Валентина Епифанова (Шентала).
Ир-атлар арасында VIP йөгереш:
1 урын - Риф Фәттахов (Утыз Имән);
2 урын - Әхтәм Мусин (Түбән Кәминкә);
3 урын - Марат Әһлиуллин (Чирмешән).
Хатын-кызлар арасында VIP-йөгереш:
1 урын - Вера Ломоносова (Ульяновка);
2 урын - Гөлфәния Гайнанова (Бәркәтә);
3 урын - Җәмилә Шәйхетдинова (Лашман),
3 урын - Сания Гыйльманова (Лашман).

Следите за самым важным и интересным в Telegram-каналеТатмедиа

Оставляйте реакции

0

0

0

0

0

К сожалению, реакцию можно поставить не более одного раза :(
Мы работаем над улучшением нашего сервиса

Нет комментариев

Теги: Чирмешән районы ярыш Татарстан чаңгы юлы